Текст про раздел

Страхування

Ми надаємо широкий спектр професійних послуг в різних видах страхування і управління ризиками. Беремо на себе спілкування з андеррайтерами і менеджерами, пов'язане з укладанням, супроводом і обслуговуванням страхових договорів. У всіх областях нашої діяльності ми пропонуємо клієнтам гнучкі, інноваційні рішення, прагнемо забезпечити, як максимальний обсяг страхового захисту, так і значну економію коштів на його придбання.

Виявлення та оцінка ризиків

Оцінюючи ризики, яким піддається ваш бізнес, аналізуючи історію збитків і діючі договори страхування, ми розробляємо і пропонуємо оптимальне рішення страхового захисту. Нам важливо забезпечити спокій, що дозволяє вам зосередитися на управлінні бізнесом.

Підготовка та проведення тендерів

Наші знання і досвід дають нам можливість розміщувати навіть найскладніші ризики на вигідних умовах в надійних страхових компаніях. Організовуючи конкурс серед потенційних страховиків, ми отримуємо відразу декілька пропозицій, з яких допоможемо обрати найбільш вигідні, повністю відповідаючі вимогам клієнта.

Погодження індивідуальних умов страхування

Ми узгодимо і надамо вам унікальні умови страхового покриття і вартості, виходячи з ваших потреб і особливостей. З нами ви можете бути впевнені, що отримаєте кращі умови страхування.

Аналіз умов страховання

У кожному договорі страхування існує безліч специфічних пунктів, на які, як правило, клієнти не звертають уваги, однак, саме такі деталі можуть стати причиною відмови у страховій виплаті. Наша участь у процесі страхування дає можливість укласти договір без "підводних каменів".

Супровід договорів страхування

Всю роботу по супроводу ваших договорів страхування проводимо ми: оформлення, продовження, контроль графіка сплати страхової премії, внесення змін, розірвання та т.п. Наша діяльність дозволяє економити час вам і вашим співробітникам.

Врегулювання збитків

При настанні страхової події наші фахівці докладуть усіх зусиль з метою отримання найкращого результату справи для клієнта. Наша основна мета полягає в тому, щоб врегулювати страхові претензії в оптимальні терміни відповідно до очікувань клієнта і виключити непередбачені ситуації.