Страхування відповідальності

Відповідальність за об'єкти підвищеної небезпеки

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки.

Що може бути застраховано?

 • Майнові інтереси страхувальника, що не суперечать законодавству, пов'язані з відшкодуванням страхувальником заподіяної ним прямої шкоди третім особам внаслідок пожежі та / або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки.

Які ризики підлягають страхуванню?

 •  Заподіяння прямої шкоди третім особам внаслідок пожежі та / або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки.


Рекомендації:

Купуйте страхові продукти тільки надійних і перевірених страховиків. Надішліть нам заявку на страхування і ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відповідальність при перевезенні небезпечних вантажів

Обов'язковий вид страхування, що покриває ризик відповідальності, який може наступити при перевезенні небезпечних вантажів.

Що може бути застраховано?

 • Майнові інтереси, що не суперечать законодавству, пов'язані з відшкодуванням шкоди життю, здоров'ю фізичних осіб, навколишньому природному середовищу, майну фізичних та юридичних осіб під час перевезення небезпечних вантажів у порядку, визначеному законодавством.

Які ризики підлягають страхуванню?

 • цивільно-правова відповідальність за шкоду, заподіяну в результаті аварії, що перевозиться або експедирується небезпечним вантажем, яка спровокувала смерть, каліцтво, втрату працездатності (для працюючих громадян) третіх осіб, а також повну загибель або часткове пошкодження майна третіх осіб;
 • відповідальність за заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу.

Рекомендації:

Купуйте страхові продукти тільки надійних і перевірених страховиків. Надішліть нам заявку на страхування і ми допоможемо вам зробити правильний вибір.


ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Професійна відповідальність митних брокерів

Вид страхування, який компенсує збитки третім особам при наданні послуг митного брокера.

Що може бути застраховано?

 • Відповідальність митного брокера за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок неналежного виконання митним брокером своїх зобов'язань або порушення актів законодавства при наданні професійних послуг.

Які ризики підлягають страхуванню?

 • втрата (загибель), недостача або пошкодження товарів, транспортних засобів, що належать третім особам,
 • порушення термінів декларації даних про товари і транспортні засоби та їх митному режимі,
 • невірне і несвоєчасне нарахування митних платежів,
 • сплата третіми особами завищених митних зборів відносно декларованих товарів і транспортних засобів,
 • несплата (неповна сплата) митних платежів стосовно декларованих товарів і транспортних засобів,
 • недотримання умов і обмежень на використання і розпорядження товарами і транспортними засобами, щодо яких митне оформлення не завершено, до випуску їх або їхні уявлення представленому третій особі в розпорядження відповідно до обраного митного режиму,
 • вилучення товарів, транспортних засобів, накладення арешту в результаті ненавмисних порушень Страхувальником митних правил,
 • розголошення отриманої від представленої третьої особи інформації, що є комерційною, банківською таємницею або конфіденційною інформацією.

Рекомендації:

Також в рамках даного продукту ви можете придбати додаткове страхове покриття судових витрат, які можуть виникнути у зв'язку з настанням страхової події.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Професійна відповідальність юридичних компаній, нотаріусів, адвокатів

Страхування професійної відповідальності юридичних компаній, нотаріусів, адвокатів, дозволяє значною мірою забезпечити і захистити майнові інтереси клієнтів.


Що може бути застраховано?

 • майнові інтереси Страхувальника, пов'язані з обов'язком останнього відшкодувати збиток, нанесений третім особам в результаті своєї професійної діяльності;
 • витрати, які понесені компанією-клієнтом при врегулюванні збитків, в разі пред'явлення до неї позову за нанесення шкоди третім особам внаслідок здійснення професійної діяльності.

Які ризики підлягають страхуванню?

 • ненавмисні професійні помилки (недбалості, упущення) при виконанні своїх посадових обов'язків;
 • неправомірне тлумачення законодавства;
 • неправильне оформлення документів (запитів);
 • не повідомлення клієнта про наслідки вчинюваних юридичних дій, що спричинило через юридичну необізнаність клієнта до заподіяння шкоди клієнту;
 • розумні і доцільні витрати (витрати) по судочинству і врегулювання збитків (гонорари, адвокатам, які не є працівниками Страхувальника, винагороди експертам і т.д.).

Рекомендації:

Купуйте страхові продукти тільки надійних і перевірених страховиків. Надішліть нам заявку на страхування і ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відповідальність директорів і керівників (D & O)

D & O (Directors and Officers Liability Insurance) - добровільний вид страхування, який дає можливість обмежити обсяг матеріальної відповідальності топ-менеджменту компанії в разі судової тяганини, пов'язаної безпосередньо з виконанням ним посадових обов'язків.

Що може бути застраховано?

 • відповідальності органів управління компанії (CEO, топ-менеджерів, членів ради директорів, незалежних директорів) перед власниками, акціонерами і третіми особами на випадок пред'явлення вимог про відшкодування збитку, що виник в результаті управлінських рішень і дій.

При виникненні страхового випадку (покривається позову проти директорів, посадових осіб або компанії) відшкодовуються:

 • Витрати на супровід і захист в суді (судові витрати);
 • Супутні витрати на розслідування, на відновлення репутації;
 • Відшкодування завданих збитків згідно з судовим рішенням;
 • Відшкодування завданих збитків з позасудового врегулювання.

Рекомендації:

Купуйте страхові продукти тільки надійних і перевірених страховиків. Надішліть нам заявку на страхування і ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Страхування ІТ відповідальності

Інноваційний вид страхування, який захищає ІТ спеціаліста/компанії від помилок у проектах, продуктах і не тільки…


Що може бути застраховано?

 • Професійна діяльність за багатьма контрактами на рік або ж один конкретний проект, в якому Ви берете участь або ведете його.
 • Мінімальний термін страхування для разових контрактів із одним замовником складає – 3 місяці.
 • Можливі два варіанти страхового покриття - Весь світ, включаючи США та Канаду, або Весь світ, окрім США та Канади.

Які ризики підлягають страхуванню?

 • Прямі фінансові збитки замовника (що можна порахувати і підтвердити) – збитки через помилку на будь-якому етапі проекту, наприклад: помилку в постановці технічного завдання, в архітектурі проекту або в коді (зазвичай, у контрактах цей вид страхування визначається як professinal indemnity, errors and omissions або product/service liability insurance);

 • витрати на з’ясування обставин, експертів з оцінки збитку, досудові та судові витрати - повний супровід клієнта, допомога у веденні переговорів, підбір необхідних спеціалістів, оплата вартості їх послуг, судові витрати (за необхідності).


Рекомендації:

Завдяки даному продукту ми ще на оди крок наблизились до статусу країни з Європейською культурою страхування.

Додатково рекомендуємо застрахувати Вашу цивільну відповідальність (на випадок отримання вимоги про компенсацію шкоди життю, здоров’ю/майну третіх осіб, заподіяну під час підприємницької діяльності), а також відповідальність роботодавця (покриваються збитки через нанесення шкоди життю та здоров’ю працівників).

Купуйте інноваційні страхові продукти тільки у перевірених та модернових страхових компаніях. Надсилайте нам заявку на страхування і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ