Ми є офіційними партнерами:

УНІКА

УНІКА

ПрАТ «СК «УНІКА» створена 10 лютого 1994 року, до 2010 року - Страхова компанія «Кредо-Класик».
Компанія входить до складу UNIQA Insurance Group (Австрія), яка займає провідні позиції на ринку страхування Центральної та Східної Європи.
СК «УНІКА» здійснює активну страхову діяльність на всій території України. Регіональна мережа компанії налічує 26 дирекцій в областях України, 15 генеральних представництв і більше 250 відділень, в тому числі точок продажів.
Компанія продає близько 90 страхових продуктів і має 30 ліцензій на право здійснення страхової діяльності, виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

ПЗУ Україна

ПЗУ Україна

ПрАТ "СК "ПЗУ Україна" - надійна страхова компанія з іноземними інвестиціями та європейськими стандартами обслуговування. Входить до складу найбільшої міжнародної страхової групи PZU, традиції якої сягають 1803 року, коли в Польщі було засновано першу страхову компанія Powszechny Zaklad Ubezpieczen Spolka Akcyjna (PZU SA). В Україні перший офіс відкритий в 1993 році.
Філії СК "ПЗУ Україна" відкриті у всіх областях країни (понад 100 офісів). У компанії на сьогоднішній день працює понад 700 співробітників і 1000 універсальних агентів.
СК "ПЗУ Україна" має ліцензії на 28 видів страхової діяльності, регулярно займає топові позиції в рейтингах і є лідером на ринку туристичного страхування.

АRХ Страхування

АRХ Страхування

ПрАТ "СК "АХА Страхування", представлена на українському страховому ринку з 2007 року, входить до міжнародної фінансової Групи AXA (Франція). Сьомий рік поспіль AXA - страховий бренд №1 у світі (за результатами міжнародного агентства Interbrand). У 2014 році АХА визнана Кращим зеленим страховим брендом у всьому світі.
У 2019 прийшов новий інвестор — канадський страховий холдинг Fairfax Financial Holdings, присутній у 40 країнах світу. Fairfax — потужний міжнародний страховий та перестрахувальний холдинг, який продовжує стрімко нарощувати свою присутність у найбільш потенційно привабливих країнах. У складі Fairfax свою наступну сторінку бізнес-біографії лідер українського ринку відкриває з новою назвою — страхова компанія ARX.
СК "ARХ Страхування" прагне стати більш доступною для своїх клієнтів. Філії та представництва компанії розташовані в усіх регіонах України. Регіональна мережа компанії представлена в більш ніж 200 містах України, а агентська мережа нараховує більше 2 800 агентів.
СК "ARХ Страхування" спеціалізується на: автострахуванні (КАСКО), майновому страхуванні, страхуванні цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), страхуванні від нещасних випадків, медичне страхування, та інших видах страхування.

Альянс Україна

Альянс Україна

ТДВ «Альянс Україна» зареєстроване 30 серпня 2005 року і є одним з провідних страховиків України. Компанія входить до групи Allianz, яка вже більше 125 років забезпечує надійним страховим захистом мільйони клієнтів по всьому світу. Поєднуючи міжнародний та український досвід з управління ризиками та можливостями, "Альянс Україна" допомагає своїм клієнтам впевнено рухатися вперед і вгору у житті та бізнесі.
В Україні компанія спеціалізується на роботі з корпоративними клієнтами та на великих ризиках у сфері страхування майна, відповідальності та вантажів. "Альянс Україна" багато років поспіль є однією з провідних та найбільш авторитетних компаній зі страхування юридичних осіб в Україні.

Колоннейд Україна

Колоннейд Україна

Заснована в 1998 році як перша міжнародна страхова компанія в Україні на сьогодні ПрАТ "СК "Колоннейд Україна" має репутацію однієї з провідних та найбільш надійних страхових компаній на українському ринку. Впроваджуючи в Україні якісні та інноваційні продукти страхування, які вже позитивно себе зарекомендували на міжнародній арені, фахівці СК "Колоннейд Україна" керуються досконалим знанням локального ринку.
Ключовими принципами діяльності СК "Колоннейд Україна" є якісний андеррайтинг та консервативна інвестиційна політика, завдяки яким компанія має належний обсяг резервів, достатній для гарантування своєчасних виплат за всіма зобов’язаннями.
СК "Колоннейд Україна" надає послуги страхування переважно за участю страхових посередників – брокерів – що сприяє підвищенню якості страхових послуг для клієнтів, а також допомагає максимальному розповсюдженню страхових продуктів компанії по всій території країни.

ІНГО

ІНГО

АТ «СК «ІНГО» заснована в 1994 році. Стабільно займаючи лідируючі позиції за сумами виплат страхових відшкодувань, компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.
28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.
Представлена 25 філіями для обслуговування клієнтів по всій території України.
Близько 500 співробітників компанії працюють для клієнтів у всіх регіонах України.

Українська страхова група

Українська страхова група

ПрАТ "СК "Українська страхова група» - сучасна та динамічна компанія національного масштабу зі 100% іноземним капіталом.
З лютого 2008 року СК «Українська страхова група» стала повноправним членом сім'ї всесвітньо відомої Vienna Insurance Group - лідера страхового ринку Центральної та Східної Європи.
Страхові продукти компанія формує на підставі 30 ліцензій на обов'язкові та добровільні види страхування.
Регіональна мережа СК «Українська страхова група» включає більше 80 підрозділів і представництв на всій території України. Команда співробітників компанії - це більш ніж 500 фахівців, які об'єднані спільною метою - здобуття компанією лідируючих позицій та надання послуг найвищої якості.
СК «Українська страхова група» бере активну участь в діяльності страхового ринку і входить до складу Президії професійного об'єднання - Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Універсальна

Універсальна

ПАТ «СК «Універсальна» була заснована в 1991 році і входить до складу міжнародного холдингу "Універсальна інвестиційна група".
Регіональна мережа компанії налічує більше 300 точок продажу по всій території України.
Портфель страхових послуг представлений 42 видами ризикового страхування.

Арсенал

Арсенал

СК «Арсенал Страхування» - це група однодумців, які йдуть до єдиної мети, команда професіоналів страхового бізнесу.
З 2005 року компанія успішно розвивається і функціонує на страховому ринку України.
Протягом останніх двох років впевнено входить у Топ-5 страхових компаній України.
Регіональна мережа Компанії налічує більше 50 підрозділів по всій території України.
Компанія має акредитації в більш ніж 40 банках та страхових представників у безлічі автосалонів на території України.

Княжа

Княжа

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» – це надійна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка постійно розвивається та працює на страховому ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.
Страхова компанія «Княжа VIG» є одним із лідерів класичного страхування на українському ринку.
Компанія має унікальний досвід професійної діяльності в галузі страхування, що дозволяє пропонувати індивідуальні страхові рішення та забезпечувати якісний сервіс по всій Україні.
Це можливо завдяки потужній регіональній мережі та професійній команді, до складу якої входить 25 дирекцій, більше 200 регіональних центрів, 700 співробітників і понад 900 агентів.
Як частина потужної міжнародної групи, страхова компанія «Княжа Vienna Insurance Group» гарантує клієнтам високий рівень якості страхового захисту та професіоналізму, порядність, зручність взаємодії, беззаперечне виконання своїх зобов'язань щодо виплати страхових відшкодувань.

Європейське Туристичне Страхування

Європейське Туристичне Страхування

Європейське Туристичне Страхування - міжнародна мережа експертів туристичного страхування, розташованих в Європі та за її межами.
Об'єднавши більш ніж 100 - річний досвід роботи, знання та любов до нашої справи, ми є спеціалізованим страховиком, який піклується про Вас.
Із моменту заснування в Україні у 2006 році (з нім. Європейське туристичне страхування) надає найширший на місцевому ринку асортимент страхових продуктів для сфери туризму та подорожей.
В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування.